UKS HONOR

Spotkanie Bożonarodzeniowe 2022

W związku z okresem Bożonarodzeniowym Uczniowski Klub Sportowy „HONOR” we współpracy z Wojskowym Centrum Rekrutacji w Nowym Tomyślu zorganizował w dniu 20 grudnia 2022 roku (na Rynku w Wolsztynie) oraz w dniu 22 grudnia 2022 roku (na Placu Niepodległości w Nowym Tomyślu) spotkanie z mieszkańcami, które było wyjątkową okazją do podzielenia się z lokalną społecznością opłatkiem oraz złożenia im życzeń na nadchodzący 2023 rok.

Podczas spotkania zaprezentowaliśmy działalność naszego Stowarzyszenia i sekcji Proobronnej UKS HONOR jak również zachęcaliśmy lokalną społeczność do wstępowania w szeregi Wojska Polskiego poprzez promocję programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”.

Dzięki wsparciu finansowemu lokalnych firm, kazda osoba odwiedzająca nasze stoisko otrzymała ciepły poczęstunek w postaci barszczu z uszkami. Zapraszamy do zapoznania się z nakręcomym materiałem filmowym z niniejszego wydarzenia.