UKS HONOR

System Powiadamiania SMS

W dniu 8 grudnia 2022 roku dzięki uprzejmości członka sekcji Proobronnej UKS HONOR uruchomiliśmy wewnętrzny system powiadamiania SMS. Celem systemu jest poprawa komunikacji pomiędzy członkami naszego Stowarzyszenia jak również informowanie wszystkich zainteresowanych o organizowanych wydarzeniach, akcjach, inicjatywach w ramach UKS HONOR a także innych alertach informacyjnych. System powstał z myślą o osobach, które należą do Sekcji a nie posiadają kont w social mediach a co za tym idzie nie zawsze wiedziały o organizowanych przez nas inicjatywach. Na takiej formie komunikacji skorzystają wszyscy: zarówno członkowie UKS HONOR jak i oosby z zewnątrz, które chcą i uczestniczą w naszych wydarzeniach bądź chcą otrzymywać informacje ważne z punktu bezpieczeństwa i obronności Państwa.
W dniu 08.12.2022 roku o godz 20.00 wysłane zostały pierwsze powiadomienia sprawdzajace.
Osoby, które są zainteresowane otrzymywaniem powiadomień SMS mogą zostać dopisani pod warunkiem wysłania maila na adres: ukshonor@gmail.com z informacją w treści maila o zgodzie na udostępnienie swojego numeru telefonu oraz podanie go.